welcome to help ts site - بچه دار شدن مسن‌ترین زوج نابارور کشور ایران
" ورود شما را به سایت علمی اطلاع رسانی پزشکی, روانشناسی،جـ.نـ.سـ.ی خوشامد میگویم "

 بچه دار شدن مسن‌ترین زوج نابارور کشور ایران

 

توضیحات مدیر وبلاگ = به نظر من هر زنی آرزو دارد بچه دار شود و این حق هم, از همسر یک ترانس F T M  گرفته نشده است. با استفاده از روش لقاح مصنوعی اسـ.پـ.رم فریز شده یا اهدایی را به آسانی وارد رحـم همسر شما کرده، و همسر شما بارور می شود. ولی در این روش بچه از شما نیست. 

و این زوج هم با همین روش لقاح مصنوعی باردار شدند. در رابطه با انها اسـ.پـ.رم از شوهرش بوده ولی چون زن یایسه شده بوده ار تخمک فریز شده استفاده کردند و با اسپرم شوهرش لقاح دادند و سپس وارد رحم زن کردند.

شما ترانس ها هم میتوانید مثل زوج های نابارور از این روش لقاح مصنوعی برای بارداری همسرانتان استفاده نمایید. هر چند روش های دیگری هم برای قدرت باروری ترانس های FTMوجود دارد که برای مطالعه انها اینجا را کلیک نمایید

 

آدرس مرکز ناباروری ابن سینا = تهران خیابان نیاوران خیابان شهید باهنر جنوبی.جنب پمپ بنزین پلاک ۲۰۴. تماس یا مراجعه حضوری از ساعت ۵/۲ الی ۸    تلفن  ۲۲۸۱۲۴۸۷

یک زوج مسن ۵۹ و ۶۵ ساله که با تخمک قرضی از یک زن جوان بعد از دو سال و نیم صاحب دو فرزند سالم با وزن دو کیلو و ۲۰۰ و دو کیلو و ۵۰۰ گرم به دنیا آمدند.

عضو مرکز باروری و ناباروری استان اصفهان گفت: مسن‌ترین زوج نابارور اصفهانی با روش تخمک‌گذاری صاحب فرزند شدند.

اسدالله کلانتری افزود: این زوج نابارور اصفهانی در حالی در سن ۵۹ و ۶۵ سالگی صاحب دو فرزند دختر شدند که در کشور بی‌سابقه بوده است.

وی با بیان اینکه این زوج نابارور بالاترین سنی را در کشور داشتند که در نوع خودش بی‌سابقه بوده است، اظهار داشت: این زن ۵۹ ساله به علت ‌دیر ازدواج کردن در حالی تصمیم به بچه‌دار شدن گرفته بود که هفت سال از دوران یائسگی وی می‌گذشت.

عضو مرکز باروری و ناباروری استان اصفهان خاطرنشان کرد: این زوج مسن که با تخمک قرضی از یک زن جوان بعد از دو سال و نیم صاحب دو فرزند سالم با وزن دو کیلو و ۲۰۰ و دو کیلو و ۵۰۰ گرم به دنیا آمدند.

وی اظهار داشت: این اتفاق نوید خوبی برای زوج‌های ناباروری است که به خاطر سن بالا از بچه‌دار شدن خود ناامید شدند.

وی گفت: در گذشته افراد زیادی در سن ۵۴ و ۵۷ سالگی به این مرکز برای بارداری مراجعه کردند اما سن ۵۹ سالگی بالاترین سن ناباروری بود که به بارداری موفق ختم شد.

کلانتری ادامه داد: زن ۵۹ ساله که برای نخستین بار ازدواج کرده بود در بارداری اول خود به روش تخمک‌گذاری موفق به بارداری سالم شد.

دسته بندی: جراحیها و مسایل پزشکی ترنسهای M TO F مرد به زن

+ نوشته شده در  دوشنبه ۲۳ آذر۱۳۸۸ساعت 23:21 PM  توسط " محمد "  |